Układ zamknięty. A mnie się podoba, choć nie trzymam żadnej strony, ani prawej, ani lewej, ani czerwonej ani niebieskiej. Dobrze zrobione kino, parę wstrząsających scen.

Gajos świetny, można wręcz powiedzieć, że od czasów Czterech Pancernych, jak zawsze świetny. W podobnym tonie Kazimierz Kaczor. Trzej biznesmeni jako Ci trzej muszkieterowie, jakoś mnie nie urzekli. To już bardziej mogę  powiedzieć, że panie lepiej udźwignęły swoje drugoplanowe role.

Jak to ktoś dobrze napisał, że nie jest to przepisowo nudny i poprawnie polityczny film jak większość. A i kulinaria nam ładnie grają. Pan prokurator zapalony myśliwy, z charakteru by tak rzec również. Na stole króluje więc dziczyzna, która bokiem już wychodzi członkom rodziny, podobnie jak i inne pasje czy uzależnienia pana prokuratora.

I to mleko… trochę może napuszone, ale mnie się podobało 😉

Na filmie Układ zamknięty niezależnie od wszystkiego nie zmarnujecie wieczoru, polecam.

Ogląda, gotuje i fotografuje: Kino i Kuchnia

Układ Zamknięty, 2013, Ryszard Bugajski

uklad-zamkniety-kino-kuchnia uklad-zamkniety-kino-kuchnia uklad-zamkniety-kino-kuchnia uklad-zamkniety-kino-kuchnia uklad-zamkniety-kino-kuchnia uklad-zamkniety-kino-kuchnia

Zapisz

Zobacz rowniez:

Written by Diana Domin

 • FilmFan

  Eeee, film nie najgorszy. Powiem tak, pomysł i scenariusz ciekawy, wykonanie typowo polskie. Czyli jak zwykle za mały budżet żeby zrobić z tego naprawdę fajny film…

  • admin

   A zamknij oczy i wyobraź sobie tą samą historię w wersji amerykańskiej… Amerykańskie sławy… efekty… montaż…
   Widziałeś przeróbkę trailera Krzyżaków i Rejsu??? jak nie to wrzuć w youtube, ubawisz się 😀