Girls-dziewczyny-lena-dunham12

Miał być post o serialu, ale w zasadzie to po co kiedy to ona gwiazda Lena Dunham, szamiąca co dwie godziny, jest w tym najważniejsza. Oczywiście pozostałe postacie serialu są bardzo dobrze dobrane, to tego bukietu dziwadeł, ale o to przecież chodzi, żeby nie było nudno. W końcu to nastoletnia wersja Seksu w wielkim mieście, a seksu jest więcej niż tam. Tyle samo jest chyba jedzenia.

Girls-dziewczyny-lena-dunham11 Girls-dziewczyny-lena-dunham10

Wróćmy do naszej bohaterki Leny Dunham czyli serialowej Hannah. Wygląda prawdziwie, daleko jej do zasuszonych nastolatek. Jest krągła, czasem nieapetyczna, wręcz obleśna, ale to co się nie zmienia to zawsze, że jest prawdziwa. Nie ma tego serialowo/filmowego filtra upiększania świata. Tak wyglądamy, gdy wstajemy rano, gdy się zapuścimy, tak uprawiamy seks, tak jesteśmy neurotyczni i z większością spraw sobie nie radzimy, albo radzimy w durny sposób i w ogóle, mało kto z nas jest doskonały jak na ekranie, w zasadzie większość nie jest. Większość się oczywiście do tego nie przyzna, bo wolimy udawać kogoś kim nie jesteśmy niż pogodzić się z rzeczywistością.

Girls-dziewczyny-lena-dunham9 Girls-dziewczyny-lena-dunham8 Girls-dziewczyny-lena-dunham7

A tu proszę jest prawda jest i nagroda, bo nasza bohaterka dostała w zeszłym roku Złotego Globa za rolę w serialu Dziewczyny. I ma…. 26 lat… chciałabym mieć tyle dystansu do siebie co ona w tym wieku, nie mówiąc już o aktualnym.

Girls-dziewczyny-lena-dunham6 Girls-dziewczyny-lena-dunham5 Girls-dziewczyny-lena-dunham4

„Nikt nie może nienawidzić mnie tak bardzo, jak ja sama się nienawidzę, OK? Każdą podłość na mój temat, która przychodzi ci do głowy, sama już do siebie powiedziałam, i to pewnie nie dalej jak pół godziny temu!”

Ogląda, gotuje i fotografuje: Kino i Kuchnia

Girls-dziewczyny-lena-dunham3 Girls-dziewczyny-lena-dunham2 Girls-dziewczyny-lena-dunham1 Girls-dziewczyny-lena-dunham

Written by Diana Domin