CO SIĘ OGLĄDA 4

7695427.2 7694523.2 7694785.2

Wybitnie słaby weekend, dobrze że pogoda ma być ładna. Dla pocieszenia dodam, że sierpień będzie lepszy nie mówiąc już o wrześniu 😉 ale na razie mamy ten weekend.

W RYTMIE MARZEŃ

To chyba najlepsza propozycja z dzisiejszych. Grupa chłopaków, kumpli po upadku muru berlińskiego znajduje ruderę (całkiem sporą ruderę) w której otwierają dyskotekę. I oczywiście są bójki, przejęcia, miłości. Wszystko w klimacie tamtych lat. Jakoś mi się ten film skojarzył z warszawskim klubem Fugazi… który może nie dosłownie historię miał w pewnym stopniu podobną.

 PIKSELE

Dawno chyba nie było filmu o złych kosmitach. No to jest atak z cyberprzestrzeni, gry komputerowe atakują. Najlepszy oczywiście jest Pac-Man i jego tatuś. Aż nie wierzę, że to piszę 😀 A co się najładniej atakuje w obrazku, oczywiście Nowy York. Adam Sandler, nadworny komik nadal w roli. Dzieciakom się pewnie spodoba, a jak będziecie z nimi w kinie, mooooże nie zaśniecie. Jest taka szansa. Krótko mówić, jak znowu przyjdzie wam do głowy pomysł wysłania paczki w kosmos, to zastanówcie się co tam wkładacie, bo może wrócić większe.

KLUCZ DO WIECZNOŚCI

Kto by nie chciał żyć wiecznie. A Damianowi (Ben Kingsley stary, Ryan Reynolds młody) nawet się udało. Po zbudowaniu wspaniałego imperium, okazuje się, że jest śmiertelnie chory na raka. Trafia do ludzi, którzy mogą sprawić, że będzie żył wiecznie.

I niestety to tyle. Więc myślę, że kocyk, leżaczek, grill, czy jak tam lubicie spędzać czas. W każdym razie kino w ten weekend, tylko w przypadku nagłej burzy 😉

Recommended Articles