III numer Pure Passion Magazine

Pure Passion i radość moja nie ma granic, bo dopiero co pojawił się świeżutki numer magazynu Pure Passion, który to wspólnie z Ewą Szymczak z Minty House mam przyjemność prowadzić. Jak na razie jesteśmy pełne zapału i III numer jest już dostępny online. Magazyn jest o pięknych i inspirujących wnętrzach, ale są też wywiady z tzw. „ciekawym człowiekiem”, felietony i oczywiście przepisy.

Stworzyłam makietę gazety od podstaw, wg wskazówek głównej sprawczyni czyli naszej redaktor naczelnej Ewy Szymczak z Minty House. Chciałyśmy, żeby magazyn był przejrzysty, tak aby to zdjęcie grały główną rolę. Miało być prosto i przewiewnie. Nie ukrywam, że to pierwsza moja gazeta (od czasów szkoły reklamy), za której skład i grafikę jestem odpowiedzialna, więc na pewno jest jeszcze nad czym pracować przy kolejnych numerach. Niemniej jednak cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym niesamowitym projekcie.

Zresztą zawartość mówi sama za siebie. A osoby, które współpracują z nami przy każdym numerze, są niesamowite i każda z nich ma swoją wspaniałą historię.

 W magazynie znajdziecie moją zajawkę na temat domowych galerii. Będzie tego więcej i w kolejnym numerze, ale też na stronie dianadomin.com. Masa pomysłów na to jak dobierać ramki, gdzie kupować, co zrobić z tego co już się ma i jak to wszystko ogarnąć. Jest też słoneczna sesja dzieciaków na plaży, bo wiecie, że zdjęcia dzieciaków to moje oczko w głowie 😉 A na deser Eton Mess (orzeźwiający deser bezowy) i przepyszny tort bezglutenowy z truskawkami.

Zobaczcie sami. Zapraszam!

PURE PASSION MAGAZINE

pure-passion3 pure-passion pure-passion1

Zapisz

Recommended Articles