Kulinarnie i filmowo

Smaczna premiera Food Courtu

 Z okazji premiery nowej strefy restauracyjnej szykuje się cały weekend świętowania pod patronatem niezwykłych restauracji Blue City. Meksykańskie smaki, czekoladowe warsztaty, kulinarne podróże to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają gości dużych i małych. A wszystko to w towarzystwie dobrego kina!

W sobotę 17 maja zaprezentowane zostaną największe rarytasy światowego kina, nawiązujące do tematyki kulinarnej. Będą one stanowiły artystyczny pretekst do spotkania z restauracjami naszego centrum. Mali kucharze upieką pyszne bułeczki, słodko na sercu zrobi im się po spotkaniu z maskotkami restauracyjnych marek i na specjalnym stoisku, gdzie będzie czekać na nich czekoladowa fontanna.

Wszystkie te atrakcje będą się odbywały w godzinach 12.00–22.00, a klienci przez całe popołudnie i wieczór będą mogli na zamontowanych ekranach zobaczyć takie filmy jakCharlie i fabryka czekolady, Smak curry, Życie od kuchni, czy Jiro śni o sushi. Filmową sobotę poprowadzi aktor, znany m.in. z serialu „Przepis na życie” – Rafał Zawierucha.

Niedziela 18 maja to ciąg dalszy atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych miłośników kuchni. Podczas warsztatów dzieci poznają niezwykłe właściwości potraw, egzotyczne smaki, przepisy z bajek, a także będą miały okazję same coś ugotować! Na dodatek w czasie warsztatu „Kuchnia świata” spotkają się z szefami kuchni z Blue City. Dorośli też znajdą coś dla siebie: będą mogli się na przykład przekonać, jak przygotować potrawy według sekretnych receptur restauracji Blue City. Monika Mrozowska przygotuje oryginalny, zdrowy chłodnik. Świeże produkty na warsztaty dostarczy supermarket „Piotr i Paweł”. Tym razem atrakcje będą się odbywały w godzinach 10.00–19.00, a między warsztatami na ekranach pojawią się Tom i Jerry!

BC smaczna premiera ULOTKA outside _01

Zapisz

Recommended Articles