Golliwogi i To właśnie seks

Golliwogi

Zrzut ekranu 2015-04-28 (godz. 8.50.25 PM)

Jak tam wasz „sex life”? Podobno jak u większości kiepsko. A jak jest tak kiepsko, że nie macie siły to najlepiej się pośmiać, szczególnie z innych. To właśnie seks to zbiór historyjek o seksie kilku par. Jedna lepsza od drugiej. Zboczenia, dewiacje czy małżeńskie fantazje seksualne do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jak łatwo się domyśleć często prowadzą do katastrofalnych sytuacji. Lekko, zabawnie i z pouczeniem czego nie robić w domu… ta… no … hehe…

Zrzut ekranu 2015-04-28 (godz. 8.58.00 PM)

Jeśli chcecie się dowiedzieć jakie hobby miał ich sąsiad (tak się składa, że wszyscy mieszkają na jednej ulicy) karany przestępca seksualny i co do tego mają Golliwogi, a także co wspólnego może mieć z seksem cebula, powinniście zobaczyć ten film.

” Cebula! Znowu?! Wydaje mi się jakbym jadł cebulę codziennie od kilku tygodni.”

Golliwog to maskotka z XIX wieku. W większości przypadków był to chłopiec, czarny, z wielką czupryną kręconych włosów. Ta szmaciana lalka w rysunkowej wersji została wymyślona przez Florence Kate Upton, która stworzyła całą serię przygód Golliwog. Bajki cieszyły się ogromną sympatią wśród dzieci w UK i Australii. Na fali popularności powstały również ciasteczka z podobizną lalki (najbardziej znane szkockiej firmy  Arnott’s). Później niestety zmieniono ich nazwę ze względu na zarzuty o rasizm.

1742_l

355493_Large

Rekomendowane artykuły