Co się ogląda

CO SIE OGLADA

W GLOWIE SIE NIE MIESCI

MARSYLSKI LACZNIK

MAGICAL GIRL

IDOL

Dzisiejszy wpis jest trochę testowy, ponieważ wiele osób, znajomych, pyta mnie notorycznie co teraz warto zobaczyć w kinie. Tym tropem idąc pomyślałam, że może warto dodać TV i DVD. Wpisy będą co piątek i będą miały formę skrótową, tak żeby dać wam ogólną orientację co może być interesujące. Tym razem tylko cztery pozycje, ale pomysł wpadł mi nagle do głowy. A ja tak mam, że co mi wpadnie to muszę zaraz zrobić, a tu „mało casu kruca bomba”. Obiecuję za tydzień więcej.

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI

Długo czekałam na ten film. Chyba z rok! A tu już od dzisiaj (3 lipca) w kinach. Czy można psychologię przedstawić w postaci kreskówki (animacji)? Okazuje się, że można studio Pixar jak zawsze na wysokości zadania. Dziennikarze na pokazie w Cannes zgotowali mu owację na stojąco. O czymś to świadczy

 IDOL

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym – jak śpiewał pewien znany zespół. Historia muzyka, w wykonaniu Paciono, który zdecydowanie ze sceny jeszcze schodzić nie powinien. Choć przy Manglehornie miałam pewne obawy. Film również od dzisiaj w kinach.

MAGICAL GIRL

Przejmująca historia o śmiertelnie chorej dziewczynce i jej prawie nie wykonalnym ostatnim życzeniu. Burze i dziwne znajomości oraz mroczne tajemnice.

 MARSYLSKI ŁĄCZNIK

Wielki powrót dobrego gangsterskiego kina. Świetnie oddane klimaty lat siedemdziesiątych. Walki między policją a gangami narkotykowymi na tle spalonej słońcem Marsylii.

Zapisz

Recommended Articles