Zabawne sceny w restauracjach

Zabawne sceny w restauracjach filmowych są chyba w każdym filmie, a zaczęło się od saloonów na dzikim zachodzie, tyle że tam mało jedzenia a więcej napitków było.

Tak czy owak w lokalach dużo się dzieje. I jakoś tak się dzieje, że jedne z najzabawniejszych scen najczęściej dzieją się w restauracjach. Co się tu nie dzieje! Strzelaniny, otrucia, bójki, bójki z użyciem jedzenia, wpadki, kłótnie, mąż przychodzi z kochanką, żona z kochankiem, pies z kotem itd. itd. Mam wrażenie, że przy jedzeniu zawsze dzieje się coś ważnego. Dzisiaj przytoczę tylko kilka z takich scen, ale mam nadzieję, że się wam spodobają. Jeśli nie widzieliście filmów to może nadrobicie, a jeśli widzieliście to może się wam przypomną i uśmiejecie się jak norki.

MRS DOUBTFIRE (Pani Doubtfire)

Cudowna rola Robina Wiliamsa. Film genialny w swojej prostocie, zresztą pisałam o nim tutaj. Tym razem trujemy i zapominamy się przebrać:

WHEN HARRY MET SALLY (Kiedy Harry poznał Sally)

Nie wiem czy jest film który widziałam tyle razy co ten… no może Ojciec Chrzestny, albo The Doors (ach ten Val Kilmer ;)) Dane mi było w tym roku odwiedzić ten przybytek pełen orgazmów nie tylko udawanych, ale też gębowych. Co mi przypomniało, że o mieście New York pisałam tutaj, ale wciąż nie napisałam o jedzeniu… nadrobię obiecuję.

UGLY TRUTH

Zostajemy w klimacie erotycznym, a nawet orgazmicznym. Tym razem nie trzeba będzie udawać 😉

BLUES BROTHERS

A jak się jest na „Mission from God” to można sobie pozwolić na wypasioną kolację nie zdejmując kapeluszy, okularów i zamówić najdroższe dania z karty, przy okazji irytując paru gości.

MATYLDA

czyli jak załatwić sobie ciastko prosto na stół i to w The Ritz. Oczywiście pod warunkiem, że się jest „grzeczną” dziewczynką.

CITY LIGHTS  (Światła Wielkiego Miasta)

dla mnie te gagi nigdy się chyba nie zestarzeją. Bawi mnie to tak samo jak trzydzieści lat temu 😉

 

A LOT LIKE LOVE

Na koniec romantycznie. Uwielbiam tą scenę i uwielbiam wygłupy w restauracjach. Teraz pewnie nikt ze mną nie pójdzie 😉

Recommended Articles